Doradztwo energetyczne

Jako specjaliści od optymalizacji, czyli wyznaczania optymalnych rozwiązań dla Klienta w zakresie korzystania przez niego z zasobów energetycznych możemy z dumą przyznać, że energetyką zajmujemy się kompleksowo. Dla firm, które zdecydowały się na współpracę z nami oznacza to, że żaden koszt związany z energetyką ich przedsiębiorstw nie zostanie pominięty.

Dzięki praktycznemu wykorzystaniu naszego doświadczenia i wiedzy możemy pomóc we właściwym dopasowaniu parametrów energetycznych a tym samym znacznie ograniczyć koszty w tym zakresie.

Biegle poruszamy się w obszarach:

  • Optymalizacji kosztów energii elektrycznej
  • Optymalizacji kosztów gazu ziemnego
  • Optymalizacji kosztów ciepła
  • Przeprowadzania audytów energetycznych
  • Kompensacji Mocy Biernej
  • Modernizacji i przeglądów stacji transformatorowych
  • Doboru i instalacji Odnawialnych Źródeł Energii
  • Doboru i instalacji oświetlenia energooszczędnego

Naszą dewizą jest wygoda Klienta a to oznacza, że na bazie otrzymanego pełnomocnictwa za niego wykonujemy wszystkie działania dokumentacyjno – techniczne oraz nadzorujemy prawidłowe i terminowe wykonanie wszelkich ustaleń.

Daj nam szansę bezpłatnie sprawdzić, jakie posiadasz rezerwy lub jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować - czyli jak dbamy o Twój biznes.

MIEJ CZAS NA ROZWÓJ SWOJEGO BIZNESU

Masz pytania? Napisz do nas


Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DBAMY.COM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 26a/5/6, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM