Kim jesteśmy

Jesteśmy stworzoną przez praktyków firmą działającą w obszarze kompleksowej obsługi klienta B2B. Doświadczenie zdobywaliśmy współpracując z najbardziej wymagającymi klientami na rynku – branżą automotiv, liderami segmentu IT, największymi sieciami handlowymi. Współpracowaliśmy z sektorem górniczym, sektorem produkcji przemysłowej, placówkami ochrony zdrowia i edukacyjnymi.

Kierowaliśmy licznymi projektami biznesowymi:

  • Tworzeniem struktur terenowych dla firm handlowych i usługowych,
  • Uruchomieniem linii technologicznej dla branży automotiv,
  • Wdrażaniem zintegrowanych systemów zarządzania,
  • Tworzeniem od podstaw sieci franczyzowych i partnerskich,
  • Sprawnie rozwijaliśmy wielooddziałową organizację zatrudniającą kilka tysięcy pracowników działającą na rynku usług outsourcingowych.

Stawiamy na pełne partnerstwo już od pierwszych kontaktów. Na bazie szczegółowo poznanych oczekiwań, identyfikacji obszarów szczególnie newralgicznych jak też aktualnie stosowanych rozwiązań wspólnie z Tobą - na zasadach partnerskiego współdziałania - przygotujemy założenia do współpracy. Taka forma gwarantuje przyszłą satysfakcję dla obydwu stron i umożliwia pełną elastyczność dostosowaną do aktualnych potrzeb i wymogów.

Przykładamy szczególną wagę do uczciwości i transparentności współpracy.

Te dwa argumenty są filarami na których budujemy nasz wizerunek i markę.

MIEJ CZAS NA ROZWÓJ SWOJEGO BIZNESU

Masz pytania? Napisz do nas


Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DBAMY.COM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 26a/5/6, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM