Program partnerski

Nasz program partnerski to szansa na bezpieczniejsze rozpoczęcie własnej działalności.

Rynek usług utrzymania czystości rozwija się dynamicznie wraz ze wzrostem nowych inwestycji i świadomością zarządzających przedsiębiorstwami w zakresie korzyści płynących z outsourcingu. Niemniej są oni pod presją stałego wzrostu cen usług powiązanych ze wzrostem kosztów zatrudnienia pracowników. Ta sytuacja otwiera często drogę dla mniejszych firm, które nie są obciążone dużymi kosztami pośrednimi, tak jak ma to miejsce w firmach mających rozbudowaną administrację a co za tym idzie wyższe koszty działalności.

Jeśli masz możliwość pozyskania zlecenia w zakresie utrzymania czystości i chciałbyś je sam realizować budując na tej bazie swoją firmę, skontaktuj się z nami http://www.dbamy.com/#formularz Możemy Ci pomóc na każdym etapie zarówno przed rozpoczęciem jak i w trakcie realizacji usługi.

Atrakcyjność naszej propozycji polega na połączeniu niższych kosztów działalności z doświadczeniem i warunkami handlowymi zagwarantowanymi dla dużych graczy. Współpracując z Dbamy.com uzyskujesz dostęp do najnowszych rozwiązań czołowych dostawców na ryku usług utrzymania czystości.

Pomożemy Ci w zakresie:

  • skorzystania z wiedzy naszych technologów w zakresie optymalnego doboru maszyn, sprzętu, chemii i materiałów higienicznych niezbędnych do realizacji konkretnej usługi,
  • umożliwimy zakup wyposażenia i materiałów korzystając z naszych warunków handlowych i systemów rabatowych dostawców, co gwarantuje bardzo konkurencyjne ceny niedostępne dla mniejszych firm,
  • umożliwimy Ci atrakcyjny wynajem maszyn z pełnym serwisem w ramach stałych opłat miesięcznych,
  • udostępnimy Ci opracowane przez nas karty utrzymania czystości oraz instrukcje pozwalające na prawidłowe wykonanie usługi nawet przez mniej doświadczony personel,
  • przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników w pełnym zakresie potrzebnym do właściwej realizacji usługi, szczególnie w zakresie obsługi maszyn i sprzętu jak też właściwego stosowania profesjonalnych środków chemicznych.

MIEJ CZAS NA ROZWÓJ SWOJEGO BIZNESU

Masz pytania? Napisz do nas


Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DBAMY.COM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 26a/5/6, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM