Usługi porządkowo - czystościowe

Każdy lubi przebywać w czystym, schludnym otoczeniu, niezależnie od tego gdzie w danym momencie się znajduje. Bez względu na to, czy jesteś w pracy, urzędzie czy spędzasz wolny czas na uprawianiu swojego hobby, wszędzie tam oczekujesz wysokiego standardu usług. Dla nas również jest to bardzo ważne. Firma dbamy.com wie jak sprostać takim wyzwaniom. Bazując na wieloletnich doświadczeniach znamy specyfikę utrzymania czystości w zakładach produkcyjnych, służbie zdrowia, hipermarketach, obiektach użyteczności publicznej, wspólnotach mieszkaniowych czy środkach komunikacji.

Stawiając na partnerstwo i przejrzystość współpracy, zaczynamy od przeprowadzenia wstępnego audytu, podczas którego dokonujemy inwentaryzacji obiektu oraz poznajemy potrzeby, aktualnie stosowane rozwiązania jak też zakres oczekiwanych zmian.

W zakresie utrzymania czystości w szczególności skupiamy się na weryfikacji rodzajów powierzchni i dedykowanych do nich środków chemicznych, zasobach ludzkich, stosowanych narzędziach i maszynach. Na bazie takiego audytu formułujemy raport będący punktem wyjścia do przedstawienia różnych opcji i zakresu przeprowadzenia optymalizacji. Wspólnie z Klientem analizujemy te propozycje pod kątem możliwości ich wdrożenia i spodziewanych korzyści. Po akceptacji określonych rozwiązań przygotowujemy plan utrzymania czystości zawierający pełną informację o obiekcie, oczekiwaniach i wybranych wspólnie rozwiązaniach.

Dzięki wypracowanym założeniom Klient dokładnie wie, czego może oczekiwać i ma dalece ułatwioną kontrolę nad standardem usługi oraz poziomem kosztów. Koszty nie są tajemnicą wykonawcy, a powiązanie ich z poszczególnymi zakresami prac umożliwia Klientowi elastyczne dopasowanie usługi do swoich bieżących potrzeb czy możliwości.

Takie przygotowanie współpracy daje też możliwość rzetelnego skalkulowania ceny usługi. Dzięki współuczestnictwie w przygotowaniu oferty obie strony już na wstępnym etapie minimalizują ryzyko nieporozumień, których konsekwencją jest najczęściej niepełna satysfakcja ze standardu usługi. Dla dwóch stron jest zatem bardzo ważne partnerskie współdziałanie i transparentność współpracy.

Z naszej propozycji można również skorzystać w przypadku chęci weryfikacji już zakontraktowanych usług. W takim przypadku Klient zyskuje wiedzę na temat potencjalnych możliwości zastosowania alternatywnych rozwiązań z punktu widzenia np. ekologii czy efektywniejszego wykorzystania posiadanych zasobów. Jest to szczególnie istotne w przypadku, kiedy nie zleca usługi firmie profesjonalnej a prace wykonuje we własnym zakresie. Wtedy koszty są zazwyczaj większe chociażby z uwagi na ograniczone wykorzystanie efektu skali przy zakupach, utrudniony dostęp do informacji o nowych produktach czy technologiach. Pojawia się zatem potencjał do optymalizacji kosztów w wielu obszarach, co w efekcie może przynieść bardzo wymierne korzyści. Służymy tutaj swoim wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu i nadzorowaniu realizacji usług na wszystkich poziomach w zakładach o różnej specyfice – od placówek medycznych, poprzez produkcję spożywczą, przemysłową, transport i oświatę.

Aby nasi Partnerzy mieli zapewnione najwyższe poczucie bezpieczeństwa i jakości współpracy, naszymi dostawcami są najwięksi i uznani na rynku producenci sprzętu, środków chemicznych i materiałów higienicznych.

MIEJ CZAS NA ROZWÓJ SWOJEGO BIZNESU

Masz pytania? Napisz do nas


Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DBAMY.COM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 26a/5/6, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM