Ozonowanie

Obecna sytuacja pandemiczna jeszcze bardziej pokazała nam jak ważna jest odpowiednia higiena i czystość, zarówno w domach, jak i miejscach pracy. W odpowiedzi na zagrożenia związane z COVID-19, rozszerzyliśmy ofertę dbamy.com o usługę ozonowania pomieszczeń, która pozwala na szybką i skuteczną dezynfekcję powierzchni zamkniętych, bez użycia inwazyjnych środków bakteriobójczych. Co więcej, jest to ekologiczny sposób utrzymywania czystości, który umożliwia ponowne korzystanie z pomieszczenia niemal od razu po zakończeniu procedury. Ponadto, technologia, której używamy do wytworzenia ozonu nie niszczy urządzeń elektrycznych, skór, obrazów, książek czy innych elementów wyposażenia wnętrza. Tak powstały ozon, jest również bezpieczny przy kontakcie z roślinami, rybkami akwariowymi, a także z żywnością.

Ozonowanie pomaga utrzymać odpowiednią higienę lokalu, jak również przyczynia się do oczyszczenia miejsca z bakterii, wirusów i roztoczy oraz wyeliminowania z otoczenia pleśni, grzybów i nieprzyjemnych zapachów.

Oferujemy możliwość ozonowania pomieszczeń biurowych, łaźni, szatni, a także zamkniętych hal o rozmiarach nieprzekraczających 400m². Usługa wykonywana jest przez wyszkolony i wykwalifikowany personel, zgodnie z unijnymi normami, przy użyciu sprzętu posiadającego odpowiednie certyfikaty i odpowiadającego przepisom występującym na terenie Unii Europejskiej. Cała procedura nie powinna trwać dłużej niż pięć godzin, przy pomieszczeniach o rozmiarach wynoszących 400m². Koszty jednorazowej usługi wynoszą średnio 900 zł netto przy ozonowanej powierzchni równej 300m². W przypadku większego metrażu nasze stawki wynoszą 1,5 zł za każdy 1m² powyżej 300m². Gdy powierzchnia przeznaczona do ozonowania przekracza 1000m², koszty usługi negocjujemy indywidualnie z Klientem.

MIEJ CZAS NA ROZWÓJ SWOJEGO BIZNESU

Masz pytania? Napisz do nas


Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DBAMY.COM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 26a/5/6, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM