Usługi ochrony fizycznej

Dobrze zabezpieczone mienie to gwarancja spokoju czy dobrze spędzonego urlopu, dlatego dbamy, aby proponowana przez nas forma ochrony osób i mienia zapewniła Ci ten komfort.

Z uwagi na wielowymiarowość ochrony fizycznej warunkiem jej skuteczności jest potrzeba indywidualnego dostosowania parametrów ochrony do potrzeb konkretnych Klientów. Zgodnie z naszą dewizą stawiamy na pełne partnerstwo, dlatego zaczynamy od przeprowadzenia wstępnego audytu, podczas którego w szczególności skupiamy się na poznaniu topografii obiektów, stanu technicznego i jakości aktualnych zabezpieczeń, obowiązujących regulaminach ochrony i wszystkich specyficznych wymogów. Weryfikujemy też integralność funkcjonujących systemów, w tym alarmów, systemów powiadomień i dozoru, ppoż, kontroli dostępu etc.

Na bazie takiego audytu formułujemy raport będący punktem wyjścia do przedstawienia różnych opcji i zakresu przeprowadzenia optymalizacji. Wspólnie z Klientem analizujemy te propozycje pod kątem możliwości ich wdrożenia i spodziewanych korzyści. Po akceptacji określonych rozwiązań przygotowujemy plan ochrony zawierający pełną informację o wybranych rozwiązaniach składających się na system ochrony obiektu.

Dla dwóch stron jest zatem bardzo ważne partnerskie współdziałanie i transparentność współpracy.

Oferujemy pełen wachlarz usług dotyczących bezpieczeństwa oraz ochrony, który obejmuje:

  • Stałą bądź doraźną ochronę fizyczną osób i mienia
  • Techniczne systemy zabezpieczeń wraz z monitorowaniem sygnałów
  • Wsparcie patroli interwencyjnych
  • Obsługę imprez masowych
  • Audyty procedur bezpieczeństwa weryfikujące jakość i poziom zabezpieczeń różnych obszarów, integralność funkcjonujących systemów oraz zawierający propozycje poprawiające efektywność stosowanych rozwiązań.

MIEJ CZAS NA ROZWÓJ SWOJEGO BIZNESU

Masz pytania? Napisz do nas


Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DBAMY.COM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 26a/5/6, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM