Odpis na PFRON

Szanowni Państwo,

Współpracując z firmą DBAMY.COM mogą Państwo skorzystać z możliwości obniżenia swoich wpłat na PFRON w wysokości ok. 45% wartości zakupionej usługi co w znaczący sposób wpływa na konkurencyjność naszej oferty a Państwu pozwala wygenerować kolejne oszczędności.

Pracodawca zatrudniający co najmniej 25 pracowników w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy jest obowiązany dokonywać miesięcznych wpłat na PFRON w przypadku, kiedy nie osiąga wymaganego 6% wskaźnika zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

W przypadku braku wymaganego wskaźnika zatrudnienia osób niepełnosprawnych pracodawca zobowiązany do wpłat na PFRON może obniżyć wysokość obowiązkowej wpłaty z tytułu zakupu usługi świadczonej przez pracodawcę zatrudniającego co najmniej 25 pracowników w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy, który osiąga wskaźnik zatrudnienia w wysokości co najmniej 30% osób niepełnosprawnych zaliczonych do:

  • znacznego stopnia niepełnosprawności lub
  • umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, w odniesieniu do których orzeczono chorobę psychiczną, upośledzenie umysłowe, całościowe zaburzenia rozwojowe lub epilepsję oraz niewidomych.

Pracodawca zobowiązany do wpłat może je obniżyć z wykorzystaniem ulgi tylko do 50% wysokości wpłaty, do jakiej zobowiązany jest w danym miesiącu. Przysługującą a niewykorzystaną kwotę obniżenia (ulgę) może pracodawca wykorzystać do obniżenia wpłat na PFRON przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, licząc od dnia uzyskania informacji o kwocie obniżenia.

MIEJ CZAS NA ROZWÓJ SWOJEGO BIZNESU

Masz pytania? Napisz do nas


Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DBAMY.COM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 26a/5/6, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM